The Meaning of Failure

اصلن از بچگی هم از هر چی آدم سوسول بود حالم به هم می خورد. این استرالیایی ها هم شورش را در آورده اند. در طول این یک هفته ده روز که آتش سوزی ها شروع شده است در کل ١٨٩ نفرشان مرده است. من که هر روز صبح از رادیو می شنوم که در ٢۴ ساعت گذشته ٢٠ نفر از هموطنانمان در تصادفات جان باخته اند و ککم هم نمی گزد.


/ 7 نظر / 5 بازدید
خیانت دیده

بچه باحالی هستی یه سری هم به وبلاگ من بزن منم از بچه سوسلا خوشم نمیاد

atefeh.m

آفرین به تو که انقدر آدما واست مهمن...

‍Pahli

جالب اينه كه اصلا روشون مي‌شه اين آمار رو اعلام كنن. ما كه تلفات سه رقمي رو اصلا به عنوان خطاي مهندسي (مثلا عدم دقت در اندازه‌گيري) ازش چشم مي‌پوشيم.

یه برقی شریفی

پویای عزیز سلام... خوندمت که نوشته بودی: " به یه برقی : شریفی من هم نه تنها برای درای(ممد مروتی) بلکه برای تمام جوانان ایرانی دلم می سوزد. آخر میشد فرهنگ و سیاست و خیابان و پیاده رو و اداره و دانشگاه و بازار و آب و هوا و زمین و ... و سر آخر زندگی هم در مملکت ما جوانان ایران کمی بهتر از این بود که هست. " کاملا َ حق با توست ولی مسئله فقط این نبود و نیست مسئله مفهوم وطنه که در دنیای امروز سعی میشه برای ماها کمرنگ جلوه داده بشه !! با تموم خراب شدگیش این لامصب وطنه و وطن جاییه که باید براش خون دل خورد کار کرد تا خراب نمونه نه اینکه شعار داد.... و اینه که منو میسوزونه. بازم ممنونم دوست خوبم

پویا

به برقی شریفی: ولی به نظر من مساله فقط همان است که گفتم. به هر حال ممنونم که انقدر برایت مهم بود و پاسخم را دادی.

حسن آقا

آخه مال ما میرن بهشت زیر جنات تجری من تحت الانهار...

پویا

حسن آقا مثل اینکه شما از لحاظ اعتقادی ضعیف هستینا